Koltuk/Kanepe Temizleme Hizmeti

Koltuk Temizleme

Evdeki koltuk, kanepe, sehpa ve sandalyelerin evde ne kadar önemli bir parçası olduğunu herkes biliyordur heralde.. Bunların önemli eşyalar olmasının dışında temizliğinin de bir o kadar önemli olduğu söz konusudur. Bu sebeple koltuğunuzun döşemenizin sağlıklı bir ortama katkı yapmasını istiyor iseniz düzenli olarak yıkama, temizliğini yapmanız gerekmektedir. Düzgün bir yıkama ile koltuğunuzu daha uzun süre kullanabilme durumunda olursunuz.

Döşemeli kumaşlı eşyaların ve koltukların, özel bakım işlemi gerektiren bazı özellikleri vardır. Bunlar; kumaş türü, renk kalıcılığı, üretim tekniği, dolgu malzemeleri vb. gibi özel bir temizlik gerektiren durumları göz önünde bulundurulması önemli bir husustur.

Bursa Yatak Temizliği
Yatak temizliği, yıkanması insan sağlığı için çok önemli bir yerdedir. İnsanlar yaşadığı süre zarfının yarısını yatakta geçirmektedir bunun için yatakların sağlıklı ve hijyenik olmadı önemlidir. Yatak yıkaması ne kadar profesyonel şekilde yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun olur. Profesyonel olmayan kişi ve makineler tarafından yıkanan yatakların içerisinde kalan suyun, nemin ve şampuan tortusunun yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına neden olur. Bunun için yıkanacak olan yatağın her zaman profesyonel makineler tarafından yıkanması önerilir.

Cep: 0530 090 89 00
Cep: 0530 091 19 82
    İş: 0224 351 11 21
Hafta içi: 8:00 – 20:00
Cumartesi: 11:00 – 19:00
Whatsapp Hattı