Şirketimiz Hakkında

About Us

8 Yılı aşkın temizlik deneyimi

Şirketimiz; ticari,kurumsal,endüsttriyel ve konut müşterilerimiz için kapsamlı,detaylı,yüksek kaliteli,güvenilir temizlik çözümleri sunan modern cihazlar ve alanında uzman personeli ile emin adımlarla ilerleyen bir yapıya sahiptir.

Özenli ve titiz çalışma prensibimiz Şirketimizin hizmet ve iş felsefesini oluşturmaktadır. Kaliteli iş ve işçiliklerimiz ile siz müşterilerimizin isteklerini eksiz ve kusursuz olarak tamamlıyoruz. 1000'i aşkın müşteri portföyümüze her zaman en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve uygun maliyetli temizlik çözümleri sunan temizlik hizmetlerinin sağlanmasında bölgesel pazar lideri olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Bursa'da Yıldırım bölgesinde bulunan firmamız'da tüm Bursa'nın temizlik ihtiyacı dendiğinde akla gelen ilk firma olmak ve Bursa genelinde yaygınlaşmak istiyoruz.

Eğer mutlu değilsen ve bir Pazar günüm var.
Temizlikle uğraşmak istemiyorum diyorsan;
Bize haber ver en iyisini yapacağız.

Hadi Hemen Ara

Değerlerimiz

Amacımız sizin memnuniyetinizdir (elbette temizlik işimizden sonra). Whatsapp Telefonu günün 24 saati çalışır (7/24).

About Us
  • Müşteri odaklı: Müşterilerimize kendimize hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve işimizi geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu Odaklı:Mükemmel sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
  • Mükemmellik ve İnovasyon:Yüksek standartta hizmet verebilmek için personelimize eğitim veriyoruz. Çevre dostu ürünler ve teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdar olarak müşterilerimizin evlerini en iyi şekilde temizliyoruz.
  • Genişleme/Büyüme: Kendimizi topluma hizmete adıyoruz ; sürekli genişlerken uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz. Bu nedenle, her zaman bizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.