Büro/İşyeri Temizleme Hizmeti

Büro/İşyeri Temizleme

Çalışanların yoğun temposu ve üretim çeşitliliğin göre kirlenmeye en açık olan fabrikalar, iş yerleri ve depola alanları sürekli temizliğe ihtiyaç duyulan yerlerdir. Depolama bölümlerinin işe göre barındıracağı tüm lekelerin ve kirlerin temizlenmesi gerekir.

Hiç kimse kirli bir ortamda motive olarak kendini vererek alışamaz bu da müşteriye sunulan malın performansını kalitesini düşürür. Bu durumda hem üretici hem tüketici tarafından kötü bir durum söz konusu olur. Fabrikalarda temizlik malzemelerinin zararsız, kimyasal olmayanlarının seçilmesi ve temizlik stratejisine göre hareket edilmesi önemlidir.

Bursa Endüstriyel Temizlik

Sanayi, fabrika ve pek çok şirketlerin daha etkin bir şekilde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir. Firmaların makine sistemlerin de zamanla meydana gelen kirlerin arındırılmasında endüstriyel temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda ve pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vardır.

Bursa'nın tüm ilçelerindeki fabrika, iş yeri, ofis ve otellere temizlik hizmetlerini söz verdiğimiz zamanda profesyonel ekibimiz ile sunmaktayız.

Cep: 0530 090 89 00
Cep: 0530 091 19 82
    İş: 0224 351 11 21
Hafta içi: 8:00 – 20:00
Cumartesi: 11:00 – 19:00
Whatsapp Hattı